Intex 28456 Pure Spa Jet & Bubble Octagon

146 ks
Konstrukce
nafukovací

• , zakoupeno v SportHabaček

Máme ji krátce, ale zatím vše pracuje jak má.

• , zakoupeno v hop-sport.cz

Vstřícnost,ochota,druhy den jsem měla doručené zboží doma!!!!

• Pohoda a relax, snadná montáž

146 ks
Konstrukce
nafukovací

INTEX Pure Spa Buble nafukovací vířivka 218 x 71 cm 28456
Nová generace vířivých bazénů INTEX nabízí Wellness zážitek na nejvyšší úrovni. Pro ještě lepší masážní účinky si můžete libovolně nastavit 6 vstřikovacích jet- trysek.
Užijte si perfektní rodinnou pohodu v tomto vířivém bazénu. Příjemné barevné provedení doladí Váš exteriér.
Technické parametry:

Masážní vzduchové čerpadlo: 800 W, čerpadlo trysek Jet Pump: 700 W
Filtrační čerpadlo: 1,741 m3 / hod

Systém proti usazování vodního kamene 10 W

Solinátor: 20 W
Horní díl/materiál bazénu: laminovaný vinyl

Výhody:

Automatický systém ohřevu vody
140 vzduchových trysek
6 hydromasážních trysek
Integrovaný systém ochrany proti vodnímu kameni
Integrovaný systém slané vody
Uzamykatelný term izolační kryt

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v SportHabaček

Máme ji krátce, ale zatím vše pracuje jak má.

• , zakoupeno v hop-sport.cz

Vstřícnost,ochota,druhy den jsem měla doručené zboží doma!!!!

• Pohoda a relax, snadná montáž
  • , zakoupeno v KAMODY.CZ

• výhodou jsou trysky, které u jiných vířivek nejsou
  • , zakoupeno v KAMODY.CZ

• Vetsi nez jsem myslel
    • Jednoduche sestaveni
    • V manualu je par nesmyslu
    • Na kazde strance se snazi vymlouvat, ze rozbiti bude zpusobeno nekvalitni vodou a ze za nic neruci (obavam se pripadne reklamace)
    • Vypousteni bude pekna otrava

Zatim jsem se ani nekoupal ani neviril, po tydnu co ji mam jsem teprve segnal a napustil vodu, nasypal sul... ale viri to hezky, bubla to take pekne, steny jsou z dodani trochu pomackane a nevypadaji jako napr. V bauhausu, ale to je drobnost.

V manualu jsem mel nekolik problemu pocchopit co a jak, polovina casti uz prisla “predslozena” (napr. cela ridici jednotka), takze jsem hledal soucastky, ktere uz byly davno slozene. Trochu me pobavilo (a vyvolalo ve mne neduveru), jak na kazde strance pisou neco, proc zamitnou reklamaci (nekvalitni voda, nekvalitni povrch, neodborny zasah, atd atd...). Pri rozpousteni soli se v CZ manualu pise nesmysl (ze se ma zapnout cirkulace vody, ma se ale zapnout jen masazni system, ne filtrace).

Na displeji nebude moc videt proti slunicku.
    Kryt virivky je takovy nijaky (pri sundavani napada veskery bordel dovnitr) a vetsi manipulace s krytem v jednom cloveku nebude ani mozna snad.

Co me nejvic zklamalo je vypousteni. V manualu se 80x pise, jak se nema virivka tahat po zemi, ale pro uplne vypousteni se pise, ze je nutne ji polozit na bok a nechat vytect veskerou vodu, jsem zvedavy, kdy to protrhnu (vypoustet jsem z duvodu nekvalitni vody musel jiz dvakrat a to jsem se jeste ani nesmocil) a to bude opravdu otrava. Vypustny ventil je tak nejak na kraji virivky v posobe dvou “zatek”, ale takrka to neodteka, kdyz je mensi hladina vody a hadice je trochu vys... to male pohaneci cerpadlo tam by se hodilo...

Myslim, ze to postaci a splni ocekavani, ale za nejakych 25tisic doufam, ze to bude fungovat alespon 5let... coz se bojim, ze nebude... bohuzel nebyla dostupna levnejsi 28454 verze (pro 4 osoby), coz by mne a partnerce naprosto stacilo... nebo tedy byla, ale za takrka stejnou cenu...

• , zakoupeno v BazenyShop.cz

• Kvalita materiálu , dá se na ní v pohodě sedět. 90kg odzkoušeno.
    • Slušná jednotka
    • Hlučnost přijatelná , čekal jsem vetší hukot.
    • Úchyty termokrytu vířivky, nejsou tak bytelné. Raději bych viděl pásy ukotvené s podložkou.
    • Slabý materiál nafukovacího termokrytu. Může dojít k propíchnutí. Já to měl hned po rozbalení.
    • Opěrky k ničemu , pro postavy 190cm a výše možná. Já mám 182cm a mám to jen tak , tak.

Celkově bych hodnotil vířivku uspokojivou. Až na pár drobností. Časem uvidíme jak bude sloužit.

• , zakoupeno v Vyprodeje24.cz

• jednoduchá instalace,
    • super, kdo v ní nebyl nepochopí

vodu mám svou, bojím se faktury za elektriku (denní hodinové válení při 37°

• , zakoupeno v TEshop

Sestavení jsem zvládl sám za cca 2 hodinky, vypadá kvalitně zpracovaný.

• , zakoupeno v TEshop

Hodnocení pouze z popisu produktu. Prozatím není vířivka zapojena, nemohu z praxe hodnotit.
    Termín zapojení tak kolem 5.7.

pěkný den

• , zakoupeno v hop-sport.cz

• Naprosto vyhovující pro relax na chatě.
    • Neobsahuje český návod ,sice se dá stáhnout z netu ,ale měl by být přiložen. Jak