Hanscraft Mspa B-090LS Alpine Lite

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Profi stavba

můžu se koupat kdykoliv ne jen za teplého počasí

• , zakoupeno v infrapanely-it.cz

• Vyborna :-)

Neni co dodat.

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Profi stavba

můžu se koupat kdykoliv ne jen za teplého počasí

• , zakoupeno v infrapanely-it.cz

• Vyborna :-)

Neni co dodat.

• nejlevnější ze všech
    • čtvercový tvar - hodně místa
    • dá se to celkem dobře složit na zimu a zase rozbalit v létě

doručeno jsem měl za dva dny na hodinu přesně, koupil jsem na protonu. sestavení úplně v pohodě, je tam nafukovací propojovací hadice, nafoukne se to samo když se zmáčkne tlačítko. je tam i český návod i video na cédéčku.
    co je nejlepší je ten čtvercový tvar, hodně praktický. Ohřívá to poměrně rychle. Jediný co je nevýhoda je že pod tím vrchním krytem tam není žádný nafukovací, to mají až dražší vířivky. stejný značky. Doporučuju všem, funguje to dobře a přes léto mi to vydrželo i útok kočky která na hranu vířivky vyskočila.

• nízká cena
    • rychlý ohřev
    • síla bublin
    • CD návod s videem

o nákupu rozhodla cena, nic levnějšího jsem nenašel, pořídili jsme si tuhle vanu v Bauhausu a je to moc fajn. Měl jsem trochu potíže se sestavením. Nechtěl jsem číst návod, ale musel jsem. Je to tam dobře napsané. člověka by ani nenapadlo, že to mám nafouknout pomocí té vířivky samotné. Když jsem si to CD co je uvnitř v pytliku pustil na počítači, tak to tam mají hezky ukázané a během deseti minut mi na zahradě stála vířivka připravená. Napustil jsem to vodou ze studny a začal ohřívat. První náhřev trval přes noc, pak udržuje vodu hodně dobře. masáž těch bublin je dost silná, to jsme nikdo nečekali. s člověkem to až hází do stran. je to hodně příjemné. můžu to doporučit všem. v zimně to strkáme do garáže, kde sem na to udělal místo a používáme dál jednou za týden.

• nízká cena
    • jednoduchá obsluha
    • pevná krabice - dá se v ní vířivka pořád skladovat
    • jen to chce vychytat chemii - jednou týdně tableta 3v1 a je to OK.

Mspa Alpine jsme si pořídili čistě na léto na zábavu. Bylo to levné, stálo to cca 10 tis korun. Zvažovali jsme tehdy nákup klasické velké vany na zahradu, nakonec jsme ji odložili a pořídili právě tuto levnou.
    Doručení proběhlo super, koupeno přes internet - druhý den nám vana přišla v pevné kartonové krabici, musím říct, že to bylo velmi dobře zabaleno. Uvnitř bedny byl český manuál i s cédéčkem. Vířivka se nafoukne pomocí vlastního kompresoru, což je dost praktický mechanismus. Propojí se displej s ventilem a stiskne se jedno tlačítko. Obsluha je hodně jednoduchá, nastavení teploty mi nejdřív běželo ve stupních F než jsem přišel na to jak se to přepne na °C.
    Dnes už máme klasickou velkou vanu pro 6 osob, tuhle jsme dali rodičům na chatu, kde jede už třetí sezonu. Mám jen dobré zkušenosti a je to celkem spolehlivý pracant.
    Co se dá vyzdvihnout je síla té masáže. Na to jak je to levné to funguje opravdu výkonně. Relax je super, po každém oužití je člověk tak trochu unaveně-uvolněný jako z nějaké masáže.
    Doporučuji!

• asi nic, ale
    • pokud chcete být celé léto vytočení, doporučuji
    • velmi poruchová vířivka
    • nespolehlivá
    • náchylná k poruchám
    • servis pouze zasláním do pražského servisu balík 30 kg
    • bez českého návodu

Za celé léto v provozu 2 hodiny, jinak stále v servisu, nebo na cestě do servisu a zpět, bezva letní osvěžení - tahat se s 30 kg bednou , nemluvě o tisících litrů vody zbytečně napouštěné, sušení a balení